Umývanie okien

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku

Sme VerticalService, profesionáli na umývanie okien kancelárskych objektov a rodinných domov už od roku 2010. Vďaka bohatým skúsenostiam sme naše postupy a technológie na umývanie okien neustále zdokonaľovali. Naše prvé skúsenosti sme získavali v zahraničí, odkiaľ sme si priniesli najmodernejšie technológie a postupy. Vďaka nim dokážeme pracovať rýchlejšie a efektívnejšie.

Prvotriedny servis
Výsledkom je prvotriedny servis, prijateľná cena a spokojnosť na strane klienta. Vždy volíme metódy, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Pri umývaní okien pracujeme precízne:

  • Umyjeme sklá
  • Očistíme rámy okien
  • Očistíme kľučky
  • Očistíme parapety
  • Očistíme žalúzie
  • Ak je to nutné, okno rozoberieme a umyjeme aj zvnútra
    Naším štandardom pri umývaní okien je okrem vysokej kvality aj dodržiavanie bezpečnosti pri práci v maximálnej možnej miere. Bezpečnosť je dôležitá hlavne pri umývaní okien metódou zlaňovania, resp. horolezeckou technikou, ktorá je veľmi efektívna, ale zároveň aj veľmi náročná.

Umývanie okien je pre nás hračka
Od roku 2010 sme ako VerticalService umývali okná a čistili sklenené fasády na množstve komerčných a rezidenčných objektov nielen na Slovensku a v Čechách. Pracovali sme nielen na výškových budovách a menších kancelárskych objektoch, ale napríklad aj na štadiónoch a súkromných rodinných domoch. Pozrite si ukážky našich prác a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Stredne veľké objekty sú často budovy s komplikovaným prístupom, kde je žiaduce použiť rôzne druhy prístupu k oknám. Na čistenie okien stredne veľkých objektov využívame hlavne:

Revolučná metóda Reach&Wash
Len pred niekoľkými rokmi bola vynájdená prevratná metóda, vďaka ktorej je možné čistiť okná pomocou 20 metrov dlhej rukoväte, na konci ktorej je kefa z jemných umelých vlákien. Striekajúca voda z kefy prešla cez filtračný systém, vďaka čomu nezanecháva žiadne vodné stopy na oknách. Najväčšími výhodami Reach&Wash systému sú úspornosť času, keďže použitou technológiou umyjeme rýchlejšie a spoľahlivejšie. Ďalšou dôležitou prednosťou je bezpečnosť, pretože nie je potrebné použitie rebríka alebo zlaňovanie. Použitie tejto technológie je rozmanité – okrem okien je možné očistiť aj rámy, vetracie žalúzie a celé budovy, ktorých povrch je z umývateľných materiálov, ako napríklad plech.

Mobilné vysokozdvižné plošiny
V súčasnosti existuje veľa druhov rôznych mobilných vysokozdvižných plošín, ktoré používame v závislosti od umiestnenia daného okna. Na ovládanie týchto mechanizmov sme absolvovali sériu školení, ktoré zastrešuje medzinárodná organizácia IPAF.

Ako VerticalService sme odhodlaní poskytovať kvalitné a bezpečné čistenie okien na stredne veľkých objektoch, čím zabezpečujeme vašu spokojnosť a dokonalé výsledky.

Návrat hore